Аграрії Краматорського району можуть отримати субсидію на землю

З 1-го травня в Державному аграрному реєстрі розпочнеться подання заявок на окрему бюджетну субсидію для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії. Допомогу у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуть фермерам, які мають в обробітку до 120 га земель сільгосппризначення. Про це повідомили в Мінагрополітики.

Грошову підтримку зможуть отримати сільгосптоваровиробники окремих районів Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Райони визначено згідно з наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року №309. До переліку входять всі 12 громад Краматорського району і це означає, що аграрії можуть претендувати на цю допомогу.Заявки прийматимуться в Державному аграрному реєстрі до 30 червня 2024 року.

Зазначимо, що торік ця програма не працювала, а у позаминулому році сума виплат на 1 га становила 3 100 грн. Взяли участь понад 13 тисяч фермерів.

Довідка
Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 (із змінами, внесеними постановою КМУ від 15.03.2024 № 300).