Адвокат з Краматорська «зливав» координати фортифікаційних споруд

Адвокат з Краматорська «зливав» координати фортифікаційних споруд

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт проти діючого адвоката за колабораційну діяльність у Краматорську. Встановлено, що він передавав інформацію про місця зосередження військових підрозділів ЗСУ окупантам через зв’язок зі співробітником ФСБ РФ.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2023 року мешканець Краматорська, який з 2014 по 2021 рік проживав у московській області РФ, а напередодні повномасштабного вторгнення держави-агресора повернувся в Україну, вирішив допомогти окупантам скоріше захопити Донеччину.

Для цього він налагодив зв’язок із співробітником фсб рф та через месенджер «Telegram» передавав йому інформацію військового характеру, яку збирав під час прогулянок містом. За місяць обвинувачений встиг передати 5 текстових повідомлень про місця зосередження у Краматорську та Краматорському районі військових підрозділів ЗСУ.

Зокрема, у них містились координати розташування блокпостів, інших фортифікаційних споруд та об’єктів, де несуть бойові чергування українські оборонці.

Чоловіка викрили правоохоронці та наразі він чекає на вирок суду під вартою.