Адаптація ВПО: ключ до успіху через працевлаштування

Успішна адаптація ВПО у новому місті – запорука впевненості та повернення до повноцінного життя. Це неможливо без працевлаштування. Активну допомогу у пошуках роботи переселенцям надають фахівці служби зайнятості.

Цього року на майданчиках центрів підтримки ВПО послуги служби зайнятості отримали 3,3 тисячі переселенців Донеччини. Під час виїзних зустрічей фахівці центрів зайнятості інформують пошукачів про наявні ресурси для пошуку роботи, актуальні вакансії в регіонах, зокрема з наданням житла та можливості профнавчання та навчання за ваучерами тощо.

Серед чисельних прикладів успішного працевлаштування – історія краматорчанки Тетяни Мороз, яка переїхала до міста Дніпро та шукала роботу. Перша зустріч переселенки з фахівцями Краматорського міського центру зайнятості відбулась під час відвідування гуманітарного хабу «Наш Краматорськ».

Пошукачка має вищу освіту за спеціальністю «машинобудування» та досвід роботи на посаді інженера з охорони праці, але специфіка фаху ускладнювала пошук роботи у новому місті.

Кар’єрна радниця запропонувала жінці скористатись послугою кейс-менеджменту. З урахуванням сильних та слабких сторін безробітної були складені індивідуальний план працевлаштування та резюме.

Спільно розроблені заходи дали позитивний результат. Невдовзі жінку запросили на співбесіду до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на посаду інженера з охорони праці. Під час співбесіди Тетяна продемонструвала свій досвід та бажання працювати у навчальному закладі, успішно її пройшла та була працевлаштована.

Підтримка внутрішньо переміщених осіб, незалежно від їх місця перебування,  залишається пріоритетним напрямком роботи фахівців служби зайнятості Донецької області. Продовжуємо допомагати людям подолати складні часи та будувати новий етап у професійному житті.

Звертайтеся, наші фахівці https://t1p.de/2u2np завжди готові допомогти вам у пошуках роботи та підборі необхідних працівників.

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.