Донецькоблгаз закликає абонентів забезпечити безперебійний доступ контролерів до газових лічильників для зняття контрольних показань. Про це повідомляє Краматорська міська рада у Фейсбуці.
Споживачів просять з повагою та розумінням ставитись до працівників Краматорського управління з газифікації та газопостачання та забезпечити безперебійний доступ до газового лічильника для зняття контрольних показань.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329737612_928689811829453_9054906675063899716_n.jpg)
Крім того, у контролера газового господарства краматорці мають змогу дізнатися наступну інформацію:
• отримати квитанцію з послуги з розподілу природного газу;
• дізнатися кінцеве сальдо Вашого особового рахунку;
• звірити останні показання газового лічильника, які зафіксовані Оператором ГРМ.
Залиште коментар
Розгорнути ▼