9 корів, п’ять собак, кури та кішка: “Білі янголи” евакуювали подружжя з господарством

Правоохоронці евакуювали з Лиманської громади літню пару з 9 коровами та іншими тваринами. Щоб не потрапити в поле зору російських дронів, подружжя вночі перегнало всю худобу до іншого села, звідки їх забрали поліцейські евакуаційного загону “Білі янголи”.

Про це повідомляє Національна поліція Донецької області.

“Поліцейські спільно з волонтерами врятували з-під вогню подружжя та всіх тварин. Щоб не потрапити під атаку ворожих дронів, господарям довелося вночі вести худобу до сусіднього села”, — йдеться у повідомленні.

За даними поліції, літнє подружжя вирішило евакуюватись після того, як їх будинок зруйнували російські. Проте пара не хотіла лишати тварин, а евакуація була ускладнена через російські дрони, які постійно кружляють над Торським.

У поліції зазначили, що евакуювати господарство вдень було небезпечно, тому за планом, господарі перегнали худобу вночі до обумовленого місця в сусідньому селі, звідки зранку їх забрали “Білі янголи”.

“Вже коли ми у темряві дістались Зарічного, почули, як наше село знов обстріляли — і вкотре впевнились, що вчиняємо правильно”, — розповіла 64-річна Олена Іванівна.

Правоохоронці евакуювали 9 корів, курей, двох собак, трьох цуценят та кішку