88-річний Українець, щоб не отримувати громадянство рф, вийшовши з окупованої території, ставши символом непохитної віри у вільну Україну

Україна знову стала свідком величезного прояву громадянської позиції та любові до Батьківщини. 88-річний Іван Якович вирішив уникнути отримання громадянства російської Федерації і вийшов з окупованої частини Очеретиного. Його вчинок став символом відданості та віри в Україну.

Після того, як дідусь вийшов на територію, контрольовану українськими військовими, волонтери зустріли його та допомогли дістатися до безпечного місця. Голова Донецької облдержадміністрації та начальник обласної військової адміністрації, Вадим Філашкін, повідомив про це на своїй сторінці у соціальних мережах.

“Завдяки нашій співпраці зі «Схід-SOS» оперативно вирішили питання евакуації дідуся до тимчасового шелтера у Дніпрі. Звідти Іван Якович буде направлений до одного із закладів системи соціального захисту населення. Там йому буде надано місце для проживання і всі необхідні послуги”, – зазначив Вадим Філашкін.

Історія пана Івана вражає та надихає. Його вчинок став виразом глибокої віри в Україну та рішучості боротися за її свободу. “Я щиро вдячний всім, хто підтримує жителів області. Ваша небайдужість рятує життя наших людей!” – підкреслив Вадим Філашкін.

Ця історія стала ще одним свідченням сили духу українського народу та нагадала всім, що навіть у найважчі часи важливо залишатися вірними своїм ідеалам та переконанням.