46-мільйонний тендер на реконструкцію будинку в Краматорську скасовано: було виявлено порушення

Державна аудиторська служба виявила порушення під час відбору переможця тендеру на реконструкцію  аварійно-пошкодженого житлового будинку в Краматорську. Сума закупівлі становила 45 млн 917 тис. 391 грн.

Про це повідомила Держаудитслужба. 

“Під час моніторингу тендерної пропозиції у системі Prozorro аудитори встановили порушення законодавства з боку обох учасників: як замовника проведення аварійно-ремонтних робіт — Управління житлово-комунального господарства Краматорської міськради, так і їх виконавця — приватної фірми, яка попри невідповідність тендерній пропозиції стала переможцем конкурсу. Тому фахівці Держаудитслужби зобов’язали Краматорську міськраду усунути виявлені порушення та припинити зобов’язання за договором”, — йдеться у повідомленні.

Переможцем тендеру стала ТОВ “Монтажно-будівельна компанія СДМК”, керівником якої є Михайло Михайлович Ганусей. Але після виявлення порушення, Краматорська міська рада погодилися з рішенням Держаудитслужби і скасувала рішення про переможця. Також зазначається, що всі порушення були усунені.