Музей історії Краматорська нещодавно відзначив важливу дату — 35 років, як він став державним закладом.
До цього музей пройшов великий шлях. 5 листопада 1967 року у Краматорську був створений музей, який працював на громадських засадах. Він починався всього з двох залів та небагатьох експонатів.
З 14 січня 1988 року до 1 лютого 1992 року музей був відділом Донецького обласного краєзнавчого музею. Майже всі музеї області тоді були відділами Донецького обласного краєзнавчого музею. А потім, коли в країні змінилася політична ситуація, не стало фінансування, музеї відпустили у вільне плавання. І у лютому 1992 року музей став міським, став фінансуватися за рахунок міста, місцевих коштів.
Зараз Музей історії Краматорська — один з найкращих в Україні. Він має прекрасний колектив професіоналів, улюблених у свою справу. Має велику кількість експонатів та колекцій. Тут пишуть книжки та проводять цікаві заходи. Саме так було до війни. Молоді співробітники використовують у роботі усі можливості техпрогресу.
Привітання з ювілеем своїм співробітникам висловила директор Музею історії Краматорська, яка керує закладом 47 років, Наталія Волошина.
— 35 років тому, 14 січня 1988 року наш музей став державним. За ці роки він пройшов шлях становлення та розвитку і став відомим далеко за межами міста.
Вітаю вас всіх з цим ювілеєм. Прийміть найщиріші слова вдячності за плідну, професійну працю, кожний з вас вніс своє в його життя.
Особливо слова подяки хочу виразити старшому науковому співробітнику Ользі Пальоній, науковим співробітникам Світлані Гутник та Лілії Шестаковій, які і сьогодні в ці важкі часи випробувань продовжують популяризувати музей на сторінках інтернету, і тому він живий.
Всім бажаю міцного здоров’я, позитивного настрою, віри, надії, любові та щастя, миру та злагоди, Божої благодаті та захисту!
Ювілей відсвяткуємо після нашої Перемоги. Будемо жити!!!
Також Наталія Волошина подякувала всим благодійникам, які завжди допомагали музею.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).
Залиште коментар
Розгорнути ▼