Чимало сторінок про найкращих машинобудівників України написані саме тут, у Краматорську. І хоч сьогодні наші заводи зупинені, слава про їх здобутки живе далеко за межами нашої держави. Війна зупинила машинобудування у Краматорську, але вона не зупинила наших машинобудівників!
Про це повідомляє Краматорська міська рада.
Частково або повністю деякі виробництва перемістились і сьогодні беззаперечно роблять надважливий внесок у майбутню Перемогу України. Де б вони не знаходились, кожен працює заради одного, аби якнайскоріше повернутись додому.
Зі святом вас, наші залізні люди!
З днем машинобудівника тебе, Краматорськ!
Залиште коментар
Розгорнути ▼