суд гроші

205 000 грн збитків: у Краматорському районі ексначальнику УЖКГ повідомлено про підозру у службовій недбалості

У листопаді 2022 року УЖКГ уклало з приватним підприємством договір щодо обслуговування автодоріг вартістю близько 430 тис. грн. За ці кошти підрядни зобов’язувався спеціальною технікою розчищати вулиці від снігу й посипати їх протиожеледними сумішами.

Про це повідомляє Краматорська окружна прокуратура.

У грудні 2022 року керівник комунального підприємства підписав акт виконаних робіт, який не відповідав кошторисній документації. Зокрема, до нього необґрунтовано включено чергування водіїв спецтранспорту, які фактично на роботу не виходили.

Недбалість посадовця призвела до безпідставного витрачання бюджетних коштів на суму 205 тис. грн., йому повідомлено про підозру у службовій недбалості.

Нагадаємо, до суду вже скеровано обвинувальний акт стосовно директорки вищевказаної підрядної організації за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану, легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, та складання й видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 1 ст. 366 КК України).