16 лютого 2022 року Краматорськ взяв участь у проведенні Дня Єднання.
Світлинами з заходу поділились в Краматорскій міській раді.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/330962153_557206916357856_8295170953104303581_n.jpg)
“Україна – сильна і незалежна. Українці – могутній, самобутній і мужній народ. Ми віками боролись за свою Незалежність і повною мірою усвідомлюємо її ціну…
…У нас є Армія. Вона добре навчена і заґартована, прекрасно оснащена, а у серцях народу, який вона захищає, немає ні краплі сумніву в її здатності дати відсіч будь-якому ворогу”, – із такими словами до містян звернувся тоді міський голова Олександр Гончаренко.
Рік нашого протистояння лише підтвердив їх. Ми не хотіли цієї війни, але ми бажаємо перемоги. І ми зробимо усе, щоб наблизити її разом!
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331291507_721388812982518_2460996538434207958_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331432149_886381812627873_8481362439440287223_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331499638_1275634789961635_1039541497096758430_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331503079_711930730572243_3461695433625270339_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331516485_729551918611284_1658548371978462202_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331555546_1357714538319679_4292956982200415365_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331768163_1827065151012845_6402927342517938765_n.jpg)
Залиште коментар
Розгорнути ▼