141 дитина з 17 громад Донеччини перебуває на оздоровленні у центрі «Смарагдове місто», що переміщений на Хмельниччину.
Про це повідомив начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432456122_1863173307489340_6548731416333724807_n-577x1024.jpg)
Школа Центру оснащена новітнім обладнанням для якісної освіти в очному форматі: учні мають можливість поринути в шкільну атмосферу, спілкуватися з учителями та однолітками, застосовувати набуті знання на практиці.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432930395_1863173380822666_5349552174081646608_n-577x1024.jpg)
Щоб навчити вихованців поводитися під час надзвичайних ситуацій, у школі створено клас безпеки. Локацію поділено на окремі зони: пожежна безпека, домедична допомога, безпека життєдіяльності, мінна безпека, зона перегляду відеоуроків і презентацій, ігрова зона для дітей молодшого шкільного віку.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/430822947_1863173430822661_5279973769255646334_n-577x1024.jpg)
Протягом зміни на дітей чекає насичена програма дозвілля: майстер-класи, конкурси, спортивно-ігрові програми, екскурсії.
Залиште коментар
Розгорнути ▼