С татом можна все

“Поділіться найтеплішими моментами з вашими батьками та виграйте чудові призи!”

Вітаємо, шановні читачі! Ми раді оголосити про наш конкурс, присвячений найважливішим людям у нашому житті – батькам! З нагоди наближення Дня Батька, ми хочемо запросити вас долучитися до цієї захоплюваної події та поділитися найтеплішими спогадами з вашими татками.

Цей конкурс, який має назву “С татом можна все”, створений для того, щоб ви могли віддати належне своїм батькам та відзначити їхню непохитну роль у вашому житті. Ми запрошуємо вас поділитися своїми найулюбленішими фотографіями, на яких ви разом з вашими татусями робите все, що тільки можна уявити.

Чи це спорт, подорожі, творчість, приготування смачної їжі або будь-яка інша діяльність, яка об’єднує вас з вашими батьками – ми хочемо побачити ці незабутні моменти! Ви можете надіслати фотографії, на яких ви разом з вашими татками досягаєте неймовірних результатів, здійснюєте мрії та весело проводите час разом.

Як взяти участь у конкурсі? Дуже просто! Ви надсилаєте нам ваші фотографії разом з батьком за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Також треба бути підписником офіційної сторінки Pro100media у телеграм.

Не забудьте додати в листі своє повне ім’я та контактні дані (телефон та електронну пошту) для зв’язку з вами. Кожен учасник може надіслати лише одну фотографію, тому оберіть найкращу з них, яка найкраще передає ваш особистий зв’язок з татом.

Прийом фотографій триватиме до 25 червня. Не зволікайте! Покажіть своєму татові, як він важливий для вас, та відправляйте свої фотографії вже сьогодні. Ми вже з нетерпінням чекаємо на ваші теплі спогади та бажаємо усім учасникам успіху!

Ми наголошуємо, що участь у конкурсі має бути чесною та дотримуватись принципів спортивної поведінки. Будь ласка, не намагайтеся накручувати голоси або використовувати будь-які недозволені методи для отримання переваги. Якщо будь-які спроби маніпуляції будуть виявлені, організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасників.

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на вашу чесну участь у конкурсі “С татом можна все”!

З повагою,
Команда Про100 медіа

Pro100sha

Чи оновлювали ви свої дані в ТЦК?

Топ Новин

+2
°
C
День: +
Ніч: -6°
Краматорськ
Четвер, 02 Березень
Прогноз на тиждень
Пт Сб Нд Пн Вт Ср
+ + + + + +13°
-1° -2° +