Військові бригади “Едельвейс”, які боронять Донеччину, потребують термінової допомоги

10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс», яка боронить Донецьку область від росіян, потребує допомоги.

Про це журналісту “Pro100Media» розповіла мати одного з військових 10 ОГШБр, краматорка Світлана Мартіянова.

Вона зауважила, що взводу розвідки потрібні ДСП, краще OSB плити для будівництва бліндажа. Бліндаж вже будується, тому прохання термінове.

“Можливо хтось може допомогти з цим чи хоча б дешевше купити. Плити дуже дорогі. Одна коштує близько 630 гривень. Хлопці можуть самі приїхати та забрати. Я просто не можу стояти осторонь. Мій син – краматорець. Хлопці працюють в нашій області, і виходить, що допомогу мають просити в інших місцях. До того ж вони не безплатно надати просять, а хоча б за меншою ціною продати. Ще два дні захисники будуть накривати бліндаж, а потім вже потрібні будуть ці плити. Хочеться, щоб кожен захисник залишився живий, тому допомога потрібне зараз”, – каже Світлана.

10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс», яка боронить Донецьку область від росіян, потребує допомоги.

Світлана розповіла, що її син навчався в Краматорській школі № 6, відвідував театральне відділення Школи мистецтв № 2 та був актором театру “ВіКно”. Він студент, але добровільно пішов захищати рідну землю.

“Я коли дзвоню сину, він завжди каже: “В мене все добре”, але потім дивлюся на сторінки бригади, і дізнаюся що потреб багато. Вони навіть одяг собі спеціальний самі замовляють, бо окремого одягу для розвідки немає, а робота там дуже специфічна”, – ділиться Світлана.

Син Світлани Мартіянової

З приводу допомоги можна звернутися до медикині взводу Марти Юрко:

https://www.instagram.com/astrnrth/?igsh=MXBjeG1scWNnMmM3dw%3D%3D

Дівчина зауважила, що скоби є, і гроші на плити вже надала громада Івано-Франківська. Треба лише контакт, де їх можна придбати.

Також взвод збирає на автомобіль для розвідувального підрозділу та снайперську гвинтівку 12,7 калібру. Військові зауважують, що хочуть помститися за побратима на псевдо Боб, який  29 січня загинув на Бахмутському напрямку при виконанні бойового завдання від кулі снайпера.

“На жаль, у нас у взводі немає жодної гвинтівки, аби діставати противника на великій дистанції. Хочемо зробити їм страшний сон, який досі переживаємо від втрати побратима. На жаль, у нас залишився один автомобіль. Усім фізично неможливо групою за один раз заїхати на позиції, а про подальшу евакуацію й мови немає”, – зауважили захисники.

До збору можна долучитися за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/5QcPPJf3dh?fbclid=PAAaaRyamJmX850RC1tEArqqJXelol5aVK3VW61E6BGSVdK7ocHmTR3Su3Fn8

Головне фото ілюстративне.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”