У Києві «оживили» десять визначних місць Революції Гідності

У Києві «оживили» десять визначних місць Революції Гідності

Десять найвідоміших об’єктів Революції Гідності тепер можна побачити у столиці. Музей Майдану представив проєкт “Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам’яток Майдану”.

Завдяки технологіям віртуальної та доповненої реальності фахівці створили об’ємні моделі десяти місць, які є визначними для часів Революції. Для цього оцифрували 15 тисяч світлин, які зафіксували події десятирічної давнини.

Всі охочі, скануючи QR-код за допомогою смартфону, можуть на власні очі побачити барикади на головних вулицях Києва, щити, каски та інші речі, що вже стали символами Євромайдану, а також елементи наметового містечка, конструкції “Йолки” та“Мистецький Барбакан”. При цьому масштабування кожного об’єкта відповідає реальним їхнім розмірам.

Організатори зауважують, що проєкт стане у пригоді педагогічним працівникам для ширшого висвітлення подій Майдану, а також для людей, які не були безпосередніми учасниками подій.  Завдяки гаджетам і передовим технологіям це допоможе зі збереження історичної пам’яті для майбутніх поколінь.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”