“Ми не чекаємо “руського міра” та підтверджуємо це донатами”: волонтер Ваге Маміконян розповів про збір на честь 10-ї річниці визволення Краматорська від російської окупації

На честь 10-ї річниці визволення Краматорська від російської окупації активні та небайдужі краматорці об’єднали свої зусилля та оголосили величезний збір:

1 000 000 гривень на потреби краматорців, які стоять на захисті України.

Звіти за цей збір можна буде побачити на сторінках Благодійного фонду “ Всі поруч”, який є організатором цієї акції. Журналіст «Pro100Media» поспілкувався зі співзасновником БФ «Всі поруч» Ваге Маміконяном, який розповів подробиці нового проєкту.

“Ми регулярно проводимо різноманітні збори, в тому числі й командні. Наприклад, під час останнього командного збору ми зібрали півмільйона гривень. Окремо збори роблять й волонтери БФ «Всі поруч».

Завдяки сбору на честь 10-ї річниці визволення Краматорська ми хочемо нагадати, що краматорці не чекають “руського міра” та підтверджують це діями та донатами”, – каже Ваге Маміконян.

Він зауважив, що збір буде тривати до 28 червня.

На честь 10-ї річниці визволення Краматорська від російської окупації активні та небайдужі краматорці об’єднали свої зусилля та оголосили величезний збір

“Паралельно ми вже замовляємо дрони у постачальників та автівки. Більшу частину з цього передамо Захисникам з Краматорська та північної частини Донеччини”, – додає волонтер.

За його словами, сьогодні триває другий день ініциативи і за цей час вже зібрано 150 тисяч гривень. Всього благодійники планують зібрати 1 000 000 гривень, але якщо сумма буде більше закуплять додаткові дрони, бо вони постійно необхідні на фронті.

“В зборах приймають участь близько 40 людей, кожен, коли закриє власну банку зробить звіт, звіт ми зробимо також з загальної банки. Надалі ми продовжимо організовувати збори, бо є багато запитів від військових. Ми регулярно їх отримуємо та відбираємо пріоритетні. Але якщо запит є ми в жодному разі не відмовляємо. Ми шукаємо інші джерела фінансування від донорів”, – розповідає краматорець.

Він зауважив, для того, щоб підтримати збір на честь 10-ї річниці визволення Краматорська від російської окупації  донатити гроші можна на загальну банку. Є й окремі підбанки, які відкрили небайдужі люди та волонтери зі всієї Донеччини та інших куточків України.

Збір, який відкрив Ваге Маміконян. Його мета 50 000 гривень
Збір який організував краматорський журналіст та волонтер Олександр Качура. Його ціль: 25 000 гривень

Редакція “Pro100Media” також з радістю приєднується до цієї ініціативи та запрошує долучитися до збору вас.

Ціль: 1 000 000.00 ₴

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/8DyAGYJPBP

Номер картки банки

5375 4112 1787 5934

https://www.paypal.me/YuliiaShkyryda

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”