Аномальна спека. Лунають гучні вигуки інструктора: «Не зупиняйтеся! Йдіть уперед! На відкритій місцевості ви маєте постійно бути в русі..!».
В таких умовах, наближених до бойових, тренується особовий склад українського війська Сил оборони на Донеччині.
У полі, під палючим сонцем відбулись навчально-тренувальні заняття, точніше відпрацювання вмінь та навичок які так необхідні сьогодні для перемоги на полі бою над російським ворогом-окупантом.
У полі практикували:
🔸Вогнева підготовка: /прицілювання, стрільба з різних положень лежачи, з підтримкою, без підтримки з коліна, стоячи, в русі), робота в парі тощо;
🔸 Тактична підготовка. Наступ, бій, штурмові дії в траншеї;
🔸Метання ручних осколкових гранат;
🔸Мінна безпека. /Облаштування протитанкового мінного поля силами відділення, розмінування протитанкового мінного поля силами відділення, облаштування протипіхотних пристроїв та їх розмінування/;
🔸Медицина. Повторення курсу ТССС ASM. Вдосконалювати навички навчаємих в діях згідно алгорітму за протоколом M.A.R.C.H. та навички при евакуації поранених з поля бою різними способами;
🔸Водіння бойових машин.
Тест-драйв бронетранспортеру – MaxxPro та автомобілю DAEWOO AD2AB 2х вісний 4 WD.
“Під час водіння бойових машин на тактичних заняттях було приємно відчувати, як важка машина слухається твоїх команд,” – розповідає військовослужбовець Вячеслав.
“Вчилися також виконувати різноманітні вправи з подолання складних ділянок місцевості, маневрування, вміти готувати машину до руху, рушати з місця, перемикати передачі механічно або на автоматі та здійснювати гальмування.” – додає офіцер.
Тому, важливо памʼятати, що боєздатність армії оцінюється рівнем її технічної оснащеності й умінням упевнено керувати сучасними зразками техніки, тому й всі інші намагалися опанувати навички справжнього «мехвода». Загалом заняття відбувалася в “карусельному” режимі. Поки одні штурмували окопи, інші вивчали такмед, треті метали гранату і т.д.
Важливість навчань
Боєздатність армії оцінюється рівнем її технічної оснащеності й умінням упевнено керувати сучасними зразками техніки. Тому всі намагалися опанувати навички справжнього «мехвода». Заняття відбувались у “карусельному” режимі: поки одні штурмували окопи, інші вивчали тактичну медицину, треті метали гранати тощо.
Важкі умови тренувань
Аномальна спека значно ускладнювала навчання. Порятунком від «гарячого» +39°C та спраги була звичайна півторалітрова пляшка питної негазованої води, якою тил напередодні забезпечив кожного бійця.
У полі завжди нелегко. Але іншого способу навчитися перемагати в бою, крім виснажливих тренувань, не існує. Тільки разом можна долати складні задачі й захистити Україну від російського ворога-окупанта.
Залиште коментар
Розгорнути ▼