Болем і надією: родини військових зібрались на Майдані Незалежності, вимагаючи повернення своїх героїв

Сьогодні на Майдані Незалежності пройшла мирна акція “Безвісти зниклі – це не вирок”.

Акція присвячена оборонцям Соледара та Бахмута, котрі мужньо протистояли вагнерівцям, повідомляє  Pro100Media

Родини військових з багатьох різних бригад зібрались, тримаючи у руках знімки своїх рідних та плакати з закликами їх повернення з полону або зниклих безвісти героїв.

Поодинці або у групах, вони спільно скандують: “Поверніть наших героїв”, виражаючи свою турботу та страх за долю своїх рідних

Ця мирна акція, яка відбулась 13 квітня у центрі Києва, стала свідченням могутньої солідарності та сили людського духу. Родичі зниклих безвісти та полонених військових з усіх куточків країни приїхали сюди, щоб разом заявити про своє право на правду та справедливість. Вони не шукають помсти або конфронтації, вони лише просять знайти та повернути додому своїх родичів, які безслідно зникли або стали жертвами росіян.

Ця акція також є закликом до влади та всього суспільства. Вона нагадує всім про необхідність підтримки сімей військових та про те, що доля кожного героя повинна бути важливою для нас всіх. Ми повинні віддати належне тим, хто ризикує своїм життям заради нашого миру та безпеки, та гарантувати, що їхні сім’ї отримують не лише підтримку, але й повагу та справедливість.

Нехай доля всіх зниклих безвісти та полонених військових стане пріоритетом для нашої країни та всього світу.

Вони переживають безсонні ночі, чекаючи на кожен телефонний дзвінок або новину про своїх близьких.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”