«Аеропорт. Неповернення»: документальний фільм про оборону Донецького аеропорту показали в Музеї Майдану

Події, що розгорталися 10 років тому в Донецьку, багатьма з нас були сприйняті як щось непередбачуване, майже випадкове. Однак саме тоді було розпочато війну проти України. Сьогодні, коли ми стаємо свідками численних спроб зафіксувати події цього часу через об’єктив камери, стає очевидним, що не всі аспекти війни  отримали належну увагу. Зокрема, залишаються недооціненими Герої, чиї дії та вчинки заслуговують на визнання та вічну пам’ять.

Так, у виставковому центрі Музею Майдану з нагоди Дня вшанування захисників Донецького аеропорту відбувся показ документального фільму «Аеропорт. Неповернення».

До стрічки увійшли розповіді військових, які захищали Донецький аеропорт на початку російсько-української війни, а також документальні відеозаписи. У фільмі показані перші дні захисту Донецького аеропорту у 2014 році, коли оборонці летовища перебували в повній ізоляції.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”