AdoptMe Days: в Києві тварини з прифронтових регіонів чекають на люблячі сім’ї

На Донеччиніі, серед міст і сіл, які пережили неймовірні випробування через військові дії, тисячі тварин втратили своїх господарів і домівки. Часовий Яр, Краматорськ, Богородичне та інші населені пункти стали епіцентрами гострої проблеми безпритульних тварин, які шукають притулок і надію на краще життя. Притулки, що прийняли до себе тварин, швидко переповнюються, тому слідкувати за подальшою долею кожної тварини стає все важче.

Але завдяки Гостомельському притулку для тварин, який кожні півтора місяці влаштує дні адопції в Києві, тварини з постраждалих районів можуть знайти нову родину та шанс на щасливе життя.

Учасники фестивалю впевнені, що дні адопції не тільки допомагають зменшити кількість тварин у притулках, але й розкривають перед людьми красу і важливість допомоги іншим, показують, як один вчинок доброти може змінити життя. Вони  зізнаються, що це неймовірне відчуття – бачити, як тварини, які колись були самотніми та наляканими, знаходять свій затишний куточок та люблячу сім’ю.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”