Медичні установи Краматорська уклали з НСЗУ договорів майже на 680 мільйонів гривень. Про це свідчать данні які оприлюднені на дашбордах Національної служби охорони здоров’я, – повідомляє ДІЙ-Краматорськ.
Наразі 12 медичних установ уклали 23 контракти на загальну суму 679,680 мільйонів гривень. Більшу частину цієї суми отримають обласні медичні установи – з ними укладено контрактів на 388,394 мільйона гривень або 57% від загальної суми по місту.
Найбільшим отримувачем коштів буде «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – з ним укладено контракт на 281,9 мільйонів гривень. Левову частину цих коштів заклад отримає за надання екстреної допомоги мешканцям всієї області й лише 113 тисяч гривень підприємство отримає як доплату за збереження кадрового потенціалу.
106,5 мільйонів гривень отримає «Обласне територіальне медичне об’єднання» яке буде надавати мешканням області відразу 12 різноманітних послуг. Більша частина цих коштів піде на лікування онкологічних хворих: 44,8 мільйонів буде спрямовано для проведення хіміотерапії та ще 26,5 мільйона – на лікування з використанням радіо-променевих методів. 8,7 мільйона гривень заклад отримає на проведення гемодіалізу для пацієнтів та 23,8 мільйона гривень – за надання медичних послуг пацієнтам з зони бойових дій. Крім того, ОТМО буде надавати цілу низку діагностичних послуг таких як монографія, колоноскопія та інші.
Найбільшим отримувачем грошей від НСЗУ серед суто міських закладів охорони здоров’я буде Міська лікарня №3. З нею законтрактована надання 19 різноманітних послуг на загальну суму понад 143 мільйона гривень. Більша частина цієї суми під на надання стаціонарної допомоги: 56,3 мільйона буде витрачено на хірургічне лікування та 43,7 мільйонів – на консервативне лікування. Ще 8,3 мільйона лікарні отримає за надання послуг амбулаторним хворим. 10,3 мільйона гривень буде сплачено за лікування хворих з мозковими інсультами. 3 мільйона гривень заплановано витратити на лікування онкологічних хворих з використанням хіміотерапії. Також передбачено 12,6 мільйонів гривень на надання медичних послуг в умовах надзвичайної ситуації та 2,4 мільйона на збереження кадрового потенціалу. Також передбачені кошти на реабілітацію та паліативну допомогу.
Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 протягом поточного року має отримати 87,9 мільйонів гривень, 92% цієї супи піде на надання первинної медичної допомоги мешканням міста. Крім того, 1,8 мільйона гривень буде спрямовано на первинне лікування дітей та дорослих з психічними розладами, а 1,7 мільйонів – на діагностику, лікування та супровід осіб з ВІЛ.
З Міською лікарнею №2 наразі законтрактовано 13 послуг на загальну суму 23,1 мільйон гривень. 9,9 мільйонів буде спрямовано на надання медичної допомоги мешканцям зон де ведуться бойові дії, 8,9 мільйонів – на реабілітацію та 2,4 мільйона – на надання амбулаторного лікування. Крім того трішки більше 1 мільйона гривень буде витрачено на надання стоматологічної допомоги.
Приблизно однакові суми отримають три міських заклади, які надають спеціалізовану допомогу. 10,2 мільйона гривень отримає «Психіатрична лікарня». Ще 7,5 мільйонів отримає «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» й всі ці кошти підуть на організацію стаціонарної допомоги. 6,9 мільйонів гривень отримає «Медичний центр з профілактики та лікування залежносте». Головним чином ці кошти будуть витрачатися на організацію медичної допомоги пацієнтам у зоні бойових дій.
Менше всього коштів цього року отримають лікарняні закладі які пов’язані з наданням допомоги дітям. Зокрема ДТМО законтрактовало лише 4 послуги на загальну суму 6,4 мільйона гривень. З них 689 тисяч гривень буде спрямовано на надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках.
Ще 4 послуги законтрактовано з «Обласним пренатальним центром» на загальну суму 5,9 мільйонів гривень. З цієї суми 1,8 мільйона гривень піде на оплату медичної допомоги під час пологів, а інші кошти будуть отримані в рамках пакету «забезпечення медичних послуг населенню у зонах бойових дій».
Залиште коментар
Розгорнути ▼