Від 6 до 45 тисяч гривень: цікаві дистанційні вакансї для мешканців Краматорська

З початку повномасштабного вторгнення військ РФ до України ринок праці відчуває, мабуть, найбільше потрясіння з 1991-го року. Тисячі підприємств опинилися на окупованій території, де неможливо продовжувати нормальну економічну діяльність. Мільйони біженці залишили свої домівки та переїхали на захід країни чи за кордон. Більшість з них при цьому втратила роботу. Падіння попиту на великі групи товарів змушують роботодавців скорочувати персонал компаній та не планувати інвестицій. Бізнес поступово переходить на самозбереження. Як в подібній ситуації знайти роботу краматорцям які залишаються на батьківщині?

Зараз, щоб знайти роботу, краматорцям можна навіть не виходити з дому. Дистанційна робота може принести дохід від 6 до 45 тис. грн. на місяць, в залежності від досвіду та фаху. Наші журналісти зібрали добірку дистанційних вакансій на яких можуть працювати мешканці Краматорська.

Наприклад, інтернет-маркетолог за умови досвіду у два роки може заробити від 30 до 45 тис грн. Працівник повинен вміти працювати з великими бюджетами, аналітикою, оптимізацією в конкретному виді трафіку та мати арбітражний досвід. У його обов’язки буде входити складання стратегічного плану, підготовка посадочних сторінок, запуск рекламної кампанії та аналітика.

Системний адміністратор на дистанційній роботі може отримувати від 20 до 35 тис грн в місяць. Для цього треба вміти адмініструвати сервери, писали скрипти, володіти основами програмування і роботи з хостинговими панелями.

Ілюстратор, що вміє працювати з векторною графікою може отримувати на дистанційній роботі від 14 до 17 тис. грн. на місяць. Потрібно буде створювати комікси за сценарієм, генерувати ідеї щодо створення ілюстрацій.

Дизайнер ювелірних прикрас може заробляти лише від 6 до 15 тис грн на місяць. Він повинен мати досвід роботи два роки, розробляти дизайнерські рішення у певній стилістиці, проектувати нові унікальні колекції, виготовляти малюнки та ескізи для майбутніх виробів.

Швачка-конструктор жіночих сумок може заробляти на місяць від 8 до 11 тис грн. Вироби будуть шити з оксамиту. За місяць на початковому етапі потрібно буде зробити до 15 сумок. 

SMM-менеджер може заробляти від 10 до 15 тис грн на місяць. При цьому він повинен мати від одного року досвіду.  Робітник повинен вміти розробляти контент-план, аналізувати контент конкурентів, монтувати відео, писати сценарії для коротких кліпів, працювати з блогерами і вести соціальні мережі кампанії, а також вміти налаштувати таргетовану рекламу.

А ось менеджер з онлайн-продажу може отримувати 18 тис грн на місяць. Серед вимог: володіння англійською на рівні С1, досвід роботи з англомовними клієнтами, наявність емпатії та навичків комунікації.

Викладач-методист з математики може за місяць заробити 20 тис грн. Для отримання посади потрібно мати досвід викладання понад 2 років та високі вимоги до якості навчання.

40 тис грн може заробити методист, керівник групових занять в онлайн-школі англійської мови. Для цього потрібно мати досвід викладання 1 рік, володіти англійською на рівні С1, бути стресостійким та уміти критично мислити, бути позитивним і в гарному настрої.

Працюючи оператором call-центру та менеджером з продажу можна заробити від 11,6 до 18,3 тис грн на місяць. Основне заняття : продаж та консультації клієнтів.

Дистанційна робота ще під час пандемії коронавірусу для багатьох стала новою формою роботи і самоорганізації.

Як показує практика до позитивних моментів такої роботи належать:

Економія часу і грошей на дорогу до офісу;

Не потрібно постійно оновлювати “офісний” гардероб, дотримуватися “дрес-коду”;

Можливість виробити власний ритм роботи;

Більше часу приділяється дітям, сім’ї, друзям;

Максимальна зручність, комфорт створений особисто.

Кількість працівників в “домашніх офісах” з кожним днем зростає, і швидше за все дана тенденція збережеться найближчим часом, оскільки всесвітня глобальна мережа Інтернет розвиває територію своєї доступності. А співробітникам компаній такий графік роботи розширює їхні можливості – вони більше часу можуть приділяти рідним і близьким, економити гроші.

Багато компаній вже сьогодні вирішують залишити дистанційну роботу на постійній основі, деякі розглядають варіант “гібридного” варіанту – частина робочих днів в офісі, частина – вдома. У будь-якому випадку, реальність така, що повністю від дистанційної роботи скоріше за все компанії вже не відмовляться.