Визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.
Майбутні абітурієнти складатимуть іспит із чотирьох предметів, один з яких вони можуть обрати, а три є обов’язковими – українська мова, математика та історія України.
Тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань, із математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) – по 32.
“Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті розпочнеться у березні і триватиме до початку квітня.”
, – про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
За її словами, конкретні дати будуть названі пізніше, після затвердження графіка проведення тестування. Планується, що реєстрація відбуватиметься лише в онлайн-режимі.
Учаснику необхідно буде створити персональний електронний кабінет, завантажити певні документи, внести інформацію про себе та обрати ті предмети, які він складатиме під час іспиту.
Також протягом усього періоду реєстрації майбутній учасник НМТ зможе внести зміни до тієї інформації, яка подається в електронному кабінеті. Наприклад, у разі зміни місця проходження або четвертого предмета вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше, але лише до закінчення реєстрації. Після завершення періоду реєстрації змінити інформацію буде неможливо.
Окрім того, директор УЦОЯО порадила вступникам, які перебувають за кордоном і планують складати НМТ, не зволікати і намагатись зареєструватись на початку реєстрації.
«Кількість місць за кордоном буде, як завжди, обмеженою. Тож якщо ви затримаєтесь до останніх днів реєстрації, то, на жаль, є такий шанс, що ви не зможете проходити оцінювання в тому місті або навіть тій країні, яка є найближчою»
, – підкреслила Вакуленко.
Залиште коментар
Розгорнути ▼