Студенти Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну створили серію власних стікер-паків до Дня святого Валентина!
“Ловіть посилання на серію чудових стікер-паків від студактиву коледжу!
Тепер висловлювати настрій та думки студентам і викладачам коледжу залюбки допоможе наш милий КТДексик”, – повідомили викладачі коледжу.
Заступник директора КФКТД Ірина Гнезділова розповіла нашому виданню, як розробляли ці прикольні стікери.
“Складно навіть сказати, в кого саме виникла така ідея. До цього йшли давно і обговорювали це давно. Взагалі вона належить студентам. І ми вдячні нашим студентам за те, що вони такі талановиті та креативні, а ми змогли створити простір, де вони можуть втілити свої ідеї у життя.
Дуже символічно, що стікери з нашим символом КТДексиком саме зараз, у такий день, побачили світ і були презентовані на загал. Бо ми всі працюємо, вчимося, але знаходимося далеко один від одного. І вони будуть допомагати нам підтримувати зв’язок, між викладачами та студентами, додадуть емоцій в наше спілкування.
Головний герой – символ нашого коледжу. І ця шестерня, наприклад, є в логотипі коледжу. Після того, як з’явився логотип, ми через деякий час придумали КТДексика. Він був відтворений з фанери. І навіть була традиція: першокурсники доторкалися до нього і це їм допомагало добре навчатися.
Були розроблені КТДексики електриків, перукарів. Також ми використовували символ коледжу для листівок, презентацій та ін.
Планували зробити стікери, але ці подіїї, які зараз є в нашому житті, відкладали цей процес. Зараз активно налагоджуємо роботу, знову в нас працює креатив-актив студентів. За останній час у нас з’явилася сторінка у Тік Ток. Бо студенти вважають, що це на часі, що це потрібно. Проводимо багато цікавих заходів в онлайн: випускні, вечірки для студентів та ін.
Презентувати наші стікери ми вирішили саме сьогодні, як подарунок до свята закоханих. Власне виконавцем стікерів стала голова студактиву коледжу Каміла Кисіль. Вона зробила з КТДексика стікерпаки. Сподіваємося, що вони сподобаються нашим студентам, викладачам та батькам.
Ми дуже сумуємо один за одним і хочемо бачити один одного. І я дуже радію, що в нас та наших студентів постійно народжуються цікаві ідеї, які допомагають підтримувати з’вязок”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼