“Символ нації”

Ми раді оголосити про проведення нового фотоконкурсу до Дня вишиванки. Як відомо, цей святковий день, 18 травня, є одним з найбільш відомих та улюблених українських свят. І, звичайно ж, ми не могли пройти повз цей день мовчки.

Отже, ми запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі “Символ нації” із тематикою вишиванки. Цей конкурс створений для того, щоб показати красу та різноманітність національного одягу, а також для того, щоб відзначити важливість збереження традицій та культурної спадщини України.

Участь у конкурсі відкрита для всіх бажаючих. Щоб прийняти участь, потрібно зробити фотографію в вишиванці і надіслати її до нас за допомогою спеціальної форми на нашому сайті. Також треба бути підписником офіційної сторінки Pro100media.

Ми приймаємо фотографії до 21 травня. Переможців буде обрано на основі голосів на сайті.

Ми віримо, що цей фотоконкурс стане чудовою можливістю для всіх Українців. Крім того, це буде чудовий спосіб для всіх нас зібратися разом та відзначити День вишиванки разом, незалежно від того, де ми знаходимося.

Тож, не зволікайте та долучайтеся до нашого фотоконкурсу. Ми чекаємо на ваші фото та відзначимо разом День вишиванки у 2023 році!

Pro100sha

Чи оновлювали ви свої дані в ТЦК?

Топ Новин

+2
°
C
День: +
Ніч: -6°
Краматорськ
Четвер, 02 Березень
Прогноз на тиждень
Пт Сб Нд Пн Вт Ср
+ + + + + +13°
-1° -2° +