Спортсмени з Краматорська здобули призові місця на чемпіонаті Європи з жиму лежачи

Упродовж минулого тижня з 5-го по 11 серпня в Стамбулі (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи-2024 з класичного жиму лежачи та жиму лежачи серед усіх вікових груп. В змаганнях прийняли участь понад 600 атлетів із 25 країн Європи. Спортсмени з Краматорська здобули призові місця на чемпіонаті.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

У складі збірної України були представникі Краматорська (ОДЮСШ для дітей, СК “КПД”):

• Андреєв Едуард посів 5 місце в ваговій категорії до 74 кг серед юніорів з результатом 170 кг. Тренерська бригада: Бичков Олексій, Бичкова Альона.
  • Дмитро Вовчок посів другу сходинку пʼєдесталу пошани у надважкій ваговій категорії з результатом 245 кг. Тренерська бригада: Бичков Олексій, Бичкова Альона.