медалі

Спортсмени Краматорська: чемпіони світу, Європи та призери Кубку світу

Цього року спортсмени Краматорська ставали чемпіонами Світу, призерами Кубку світу, Чемпіонами Європи та підіймались на вищи сходинки п’єдесталу чемпіонатів України з видів спорту.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

43 спортсмени з Краматорська, досягнення яких сприяють підвищенню авторитету міста, області й України, було відзначено одноразовою грошовою винагородою в другому півріччі з міського бюджету.

• Алекєєнко Арина за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Ангелов Святослав за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків.
  • Антонов Ярослав за зайняте 1 місце на V Всеукраїнській шкільній гімназіаді з боксу серед юнаків.
  • Андреєв Едуард за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед юнаків.
  • Бережна Анастасія за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.
  • Білущенко Тетяна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Бичков Олексій за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство).
  • Вовчок Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи серед юнаків.
  • Волошин Марко за зайняте 1 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.
  • Гордєєва Вероніка за зайняте 3 місце місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед юніорок.
  • Горєлова Ксенія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу зі скелелазіння серед юніорів.
  • Горячковський Макар за зайняте 1 місце на чемпіонаті України з карате JKS серед юніорів.
  • Дяченеко Поліна за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі спортивної гімнас-тики ( різновисокі брусся) серед молоді та юніорів.
  • Євтушенко Владислав за зайняте 3 місце на Міжнародному турнірі з греко- римської боротьби серед чоловіків.
  • Єщенко Дмитро за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.
  • Житков Євген за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків.
  • Загоруйко Валентина за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу зі станової тяги серед жінок.
  • Залозний Владислав за зайняте 3 місце у Кубку України з греко-римської боротьби серед юнаків.
  • Ковальов Данило за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу в присіданні серед чоловіків.
  • Крівченко Олександра за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKA серед юнаків.
  • Лихобаба Володимир за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.
  • Літвиненко Яна за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Локайчук Станіслав за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу WKA серед чоловіків.
  • Луб Владислав за зайняте 2 місце на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів.
  • Москаленко Ілля за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів.
  • Носенко Елеонора за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.
  • Овчаренко Віолета за зайняте 2 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.
  • Охрей Ганна за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з боксу серед жінок.
  • Пархоменко Гелена за зайняте 1 місце на Чемпіонаті України з карате JKS серед жінок.
  • Пархоменко Ілля за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.
  • Пархоменко Назар за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед чоловіків.
  • Переверзєва Анастасія за зайняте 1 місце у Кубку України з карате JKS серед жінок.
  • Плеханов Денис за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пляжного самбо серед чоловіків.
  • Рак Катерина за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування серед юніорок.
  • Рибалка Анастасія за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорок.
  • • Рисєв Володимир за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед чоловіків.
  • Рожанський Дмитро за зайняте 3 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу (триборство) серед юніорів.
  • Рубан Софія за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок.
  • Стремоухов Богдан за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.
  • Тимченко Ярослав за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів.
  • Туфатулін Валентин за зайняте 3 місце на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків.
  • Шевченко Андрій за зайняте 1 місце на Чемпіонаті Світу з пауерліфтингу в присіданні серед чоловіків.
  • Щербина Олександра за зайняте 2 місце на Чемпіонаті України у складі команди з водного поло серед жінок.