Спортсмени з Краматорська здобули призові місця на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу в Данії

В Данії у місті Тістед пройшов Чемпіонат Європи з пауерліфтингу. На змаганнях виступали спортсмени з Краматорська.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Валентина Загоруйко, яка виступала в віковій категорії – open, вагова понад 84 кг .Результати спортсменки : жим лежачи 150 кг – 2 місце, станова тяга 207,5 кг- 1 місце, присід 265 кг- 2 місце. Загальна сума триборства 622,5 кг дозволила Валентині піднятися на 2 сходинку п’єдесталу.

Управління фізичної культури та спорту КМР

Тренує спортсменку Мельник Тетяна.

Ржанський Дмитро в ваговій категорії 105 кг серед юніорів посів 4 загальне місце. Результати Дмитра : присідання 315 кг- 4 місце, станова тяга 305 кг – 2 місце, жим лежачи 190 кг- 6 місце.

Спортсмен тренується під керівництвом Бичкова Олексія та Бичкової Альони.

“Вітаємо спортсменів та їх наставників з яскравим виступом на Чемпіонаті Європи! Пишаємося та зичимо нових вагомих здобутків на спортивному Олімпі!”,- дали в Управлінні фізичної культури та спорту КМР.