Спортсмени з Краматорського району вибороли п’ять медалей на змаганнях в Румунії

В Румунії в місті Сучава відбувся міжнародний турнір «CUPA JUDO BUCOVINA», який понад 600 учасників із Румунії, України та Молдови.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Донецьку область у складі української команди гідно представили спортсмени зі Слов’янської та Лиманської громад, яких тренують Дмитро Ігнатенко та Інга Бобровська.

Дзюдоїстка Школи вищої спортивної майстерності, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Сотник виборола «золото» у ваговій категорії 57 кг.

Ще чотири нагороди до скарбнички Донеччини додали учні ОКДЮСШ: переможцями у вагових категоріях 66 кг і 73 кг стали відповідно Назар Макєшин та Кирило Кіян, «срібло» у категорії 66 кг здобув Костянтин Суханов, «бронзу» у категорії 34 кг – Захар Макєшин.